Slunečný vršek

Vaše prozářené bydlení

Představení projektu

Projekt Slunečný vršek v Praze – Hostivaři je typickou ukázkou moderního dostupného bydlení.

Historie projektu

Bytový areál, který se nachází nedaleko vodní nádrže Hostivař, byl vystavěn ve třech etapách, nyní se realizuje již poslední čtvrtá etapa projektu. První fáze projektu (domy A,B,E,F) rok 2007 – již prodáno, druhá fáze projektu (domy C,D) rok 2008 – již prodáno, První část třetí fáze projektu (domy G,H,I) – rok 2009 – již prodáno. V této poslední fázi projektu je realizováno celkem v 5 bytových domech označených jako J,K,L,M a N více jak 231 bytových jednotek dispozic 1+kk až 4+kk a velikostech od 27-111m2. Část bytů v 1NP domů K a L bude s vlastními předzahrádkami. Vzhledem k velkému počtu bytů je realizace této fáze ještě rozdělena do 2 skupin domů a to J,K,L v první realizované části a M,N ve druhé. Vlastní zahájení prodeje bylo spuštěno na podzim roku 2013 a zahájení realizace stavby bylo zahájeno v 05/2014. V současné době je zahájena i stavba zbývajících domů M a N.

Zajímavá cena

Za zajímavou cenu nabízí byty a nebytové prostory v lokalitě s dobrou dopravní obslužností a dostupností centra města, zároveň je obklopen přírodou a obyvatelům poskytuje kýžený klid. Slunečný vršek, to nejsou pouze samotné byty, projekt pamatuje na vše, co nesmí chybět k pohodlnému a aktivnímu životu.

Vodní nádrž Hostivař

V areálu, který se nachází nedaleko vodní nádrže Hostivař, tak nalezneme množství služeb, které zpříjemní obyvatelům každodenní život. Krom hypermarketu, lékárny a kavárny najdeme v areálu nebo jeho bezprostředním okolí také restaurace, mateřskou školku, vinotéku, trafiku, kadeřnictví a také velké fitness centrum s krytým bazénem a sport barem.

Maximální klid a pohodlí

Projekt obyvatelům přináší maximální klid a také pohodlí v oblasti aktivního odpočinku. Hlavní bulvár protínající v podélném směru celý projekt je zcela prost zaparkovaných automobilů, k jejich parkování totiž slouží bohatě dimenzované podzemní garáže jednotlivých domů a venkovní parkovací plochy v ulicích kolmých na hlavní bulvár, které slouží především pro parkování návštěvníků. Automobily tak neruší klidnou atmosféru projektu, který je tak svou charakteristikou vhodný například pro mladé rodiny s dětmi.

Aktivní odpočinek a bohatá zeleň

Krom bohatého využití zeleně a to včetně popínavé jenž je nedílnou a neoddělitelnou součástí postavených domů a také klidných ploch s parkovou úpravou dává Slunečný vršek prostor i k aktivnějšímu odpočinku. Přímo v areálu je k dispozici mini-golfové hřiště, hřiště na basketbal a volejbal, tenisová zeď, horolezecká stěna, u-rampa nebo hřiště na pétanque. Projekt také protínají cyklistické stezky a trasy pro in-line bruslaře. Projekt byl v roce 2007 oceněn jako nejlépe realizované sadovnické dílo.

Nebytové prostory - vybavenost

V této části projektu budou realizovány i nebytové prostory a to v polovině vstupního patra domu J mateřská školka s vlastním soukromým pozemkem a dále 6 menších komerčních ploch a v domě L dva obecné komerční prostory jenž může sloužit např. jako kancelář, vzorkovna, firemní prodejna nebo jakákoli jiná provozovna nepotravinářského charakteru. Realizací těchto nebytových prostor tak bude finalizována i celková vybavenost celého projektu Slunečný vršek.